KONST / Litografier / Färglitografi 13442522
nr 1344 2522
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Kondition: slitage, fläckar
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:32:55
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni